Reference

Jiřina
Na produkt Ráno cestuji do školy 20 minut vlakem, hledala jsem něco na vyplnění času. Tak jsem se dostala k této aplikaci. Nyní trénuji každé ráno a výsledky vidím zejména ve škole při zkouškách.

IvetB
Na produkt Jako podnikatelka se musím stále zlepšovat, a proto se věnuji osobnímu rozvoji. Odkdy jsem zavedla do svého programu pravidelný trénink mozku, mé pracovní výsledky jsou lepší.

Kateřina, České Libchavy
Na produkt Kolegyně v práci mi nevěřily, že jsem si nebyla udělat lifting. Úžasné. Patří k mé „základní hygieně“ a péči o mé tělo. Prostě dobrá investice.

Jarka, Trnava
Na produkt Vrelo odporúčam každému, kto má problém s celulitídou alebo potrebuje spevniť niektorú časť tela.

Karin
Na produkt Aplikace se stala součástí mého ranního rituálu pití kávy. Mé výsledky jsou stále lepší.

Dana, Kolín
Na produkt Vždycky jsem měla problémy s akné. I v relativně pokročilém věku. Vyzkoušela jsem snad všechno. Od nejrůznějších krémů, přes zdravou výživu, až po kosmetické zákroky. Vždy jen minimální a hlavně dočasný efekt. Tento přístroj jsem dostala od své maminky na Vánoce, a přiznám se, že jsem byla ze začátku spíše skeptická. Žehličku mám k dnešnímu dni asi 10. měsíc, pravidelně ji používám, protože efekt, který tento přístroj přináší, je neuvěřitelný. Navíc jsem už ušetřila tisíce (a to nepřeháním) za drahou kosmetiku. Vřele doporučuji.

Dagmar, Přelouč
Na produkt Já jsem tento přístroj používala, když jsem byla v tréningu. Postava se mi totiž sice formovala, ale nemohla jsem se zbavit boků, které byly pořád dost nepoměrné ke zbytku těla. Mělo to skutečně rušivý efekt. Vůbec jsem nemohla nosit například splývavé šaty. Boky byly vyloženě vypoulené do stran. Poctivou a pravidelnou masáží jsem se této asymetrie zbavila asi do 3 měsíců. Před létem určitě zase zopakuju.

Pavla, Skuteč
Na produkt já tento přístroj používám hlavně na masáž podbradku, protože ať dělám, co dělám, nemůžu se ho zbavit. Nadváhou netrpím, ale ta brada neustále zůstává. Na takovém místě hubnutí asi těžko ovlivníte. Tento přístroj je má jediná šance. Používám ho krátkodobě, ale efektu už si všímám teď. Doufám, že to tak půjde dál.

Barbora, Ústi nad Orlicí
Na produkt Já používám tento přístroj na masáž obličeje, hlavně, když se cítím dlouhodoběji unavená, anebo se nestravuji přesně podle pravidel – jestli mi rozumíte. Na mé pleti je to okamžitě znát. Tento přístroj dožene vše, co jsem v údržbě svého obličeje (a zdravé výživy) zanedbala. A to velmi viditelně.

Monika, Praha
Na produkt Slimming Skincare používám hlavně na masáž obličeje. Mám dokonce pocit, že pleť nejen rozzáří, ale i vyčistí. Úplně jsem přestala používat tonikum a jiné přípravky na hloubkové čištění pleti, které moji pleť velmi vysušovaly. Nechápu, jak je možné, že tento přístroj má takový efekt, ale asi to ani chápat nemusím. Výsledek je viditelný a to je to, co mě zajímá.

Marcela, Chomutov
Na produkt Říkám tomu malý zázrak. Tento přístroj má tolik všemožných funkcí, že už žádné další kosmetické přístroje nepotřebuju. Ale nejvíce „Slimmku“, jak tento přístroj důvěrně nazývám, používám na obličej a mám pocit, že vypadám mladší a svěžejší. Moje laická teorie je, že jemná masáž způsobuje oživení pleti, proto mě to vždycky tak rozzáří.

Jitka, Moravské Budějovice
Na produkt Opravdu jsem si všimla, že se mi zjemnily vrásky kolem očí. Mám pocit, že vypadám mladší. Cítím se výborně a sexy :) Doporučuji.

Erika
Na produkt Konečně přístroj, který splňuje, to co slíbil. Jsem nad míru spokojená. Určitě doporučuji

Vierka, KE - Slovensko
Na produkt Syn měl akné po celém obličeji. Tak jsme se rozhodli, že vyzkoušíme něco jiného než krémy a jsme spokojeni oba. On má již téměř čistou pleť a já se těším z pružnější pokožky.

Lucie, Brno
Na produkt Měla jsem na tváři malé jizvičky po akné ještě z dob puberty, tak jsem zkusila Mayu. A teď, téměř po 15 letech, nemusím používat make-up, protože mám pěknou pleť.

Anna, Bratislava
Na produkt Přesto, že jsem štíhlá, stále jsem měla celulitidu, ale po pravidelném používání Slimming-u se už nestydím dát si šortky

Marketa, P4
Na produkt Spojení příjemného s užitečným. Masáž u telky, jejíž efektem je štíhlost. Fakt doporučuji M.

Petra, Červené Řečice
Na produkt Pracuji v papírnách, stále jsem měla problém s extra suchou pokožkou. Děti mi koupili na Vánoce ION beauty a HYALURON gel, nejdříve jsem tomu moc nevěřila, ale ze zvědavosti zkusila a teď na ni nedám dopustit. Už jsem ji doporučila i kolegyním a také si pochvalují.

Ivet, BB, Slovensko
Na produkt Od puberty jsem měla problém s pletí. Jako poslední naději jsem si koupila tuto žehličku. A popravdě řečeno, zůstal jsem překvapen tím, co jsem viděl v zrcadle. Ani doktoři, ani kosmetičky mi takto nedokázali pleť vyčistit.

Jana Praha
Na produkt S galvanickou žehličkou na pleť v kombinaci s HYALURON gelem jsem velmi spokojena, dokonce lepší než v kosmetickém salónu který jsem navštěvovala dokud jsem galvanickou žehličku neměla.

Jiři, hokejista Praha
Na produkt Používám bioquant již 2 měsíce, na ledě se cítím lépe a moje fyzička se zvedla minimálně o 30%, i po tréninku cítím menší únavu a rchlejšie se dávám dohromady. Bioquant doporučuji všem sportovcům.

Anna Leopoldov
Na produkt Výsledky jsou výborné, ultrazvukovou liposukci kombinuji se zábaly, takže se účinky ještě prohlubují.

Anon
Na produkt Moje děti trpěly na alergie již dlouhá léta. Nejnaléhavější to bylo na jaře, kdy někdy nemohly jít ani na hřiště a musely zůstat v posteli. Co jim dělali testy, trpěly na více než 90 % alergií. Už půl roku používají BIOquant. Tento rok se jim neobjevil ani náznak alergie.