Začínáme s formováním postavy


Shodit pár kilo a vyformovat si postavu je touhou mnoha žen a určitě i některých mužů. Snažíme se o to neustále - možnými i nemožnými způsoby. Odpíráme si nezdravé jídlo, držíme různé diety a začínáme s cvičením.

Talíř se zeleninou

Proč diety nefungují?

Žádní dietu nelze držet celý život. Je to nejen psychicky náročné, ale můžeme si způsobit různé zdravotní komplikace. Po dietě se v tom lepším případě váha vrátí na svou původní hodnotu, v horším nastoupí jojo efekt a hmotnost se ještě zvýší.

Při dietě jako první vyloučíte z jídelníčku cukry a tuky, protože je všeobecně známo, že právě ty způsobují přibírání. Projde pár dnů a Vás přepadne obrovská chuť na něco sladkého a ocitnete se tam, kde jste začali, protože svou chuť neupokojíte jednou kostkou čokolády či malým kouskem koláčku.

Chcete do léta shodit pár kilo nebo si "jen" vyformovat postavu, abyste se na pláži či koupališti nemuseli skrývat? Základem je správná kombinace zdravé stravy, aerobního i silového cvičení.

Cvičení a hubnutí

Když nepomáhá strava a cvičení ...

Nedosáhli jste takového výsledku o jakém jste snili? Toužíte po ještě trošku štíhlejších nohách a o pár cm menším bříšku? Zkuste na to jít z jiného konce. Kde nestačí cvičení a disciplína, tam pomohou nové technologie.

Estetická masáž na formování postavy

Představte si, jak ležíte, odpočíváte, vychutnáváte si příjemnou masáž a přitom hubnete. Krásná představa, že? A nemusí zůstat jen ve Vašich snech. Speciální typ masáže nastartuje metabolismus, podpoří krevní oběh, zvýší odplavování škodlivých látek, které zatěžují organismus a odvede přebytečné tekutiny z tkání. To vše jsou kila navíc, kterých se nedá zbavit pouze cvičením.

Díky speciálním přípravkům, které se používají při masáži na formování postavy, předejdete vzniku celulitidy. A pokud ji už máte, tak se jí zbavíte, případně se výrazně sníží její projev. Lymfatické cesty se zprůchodní a podkožní tuk začne ubývat. Lymfatickou masáž na formování postavy je třeba podstupovat pravidelně - většinou vyžaduje kolem 10 opakování, ale výsledkem je zeštíhlení postavy o pár centimetrů - 2 až 7 cm, ale klidně to může být i cca 10 cm. To vše bez jakéhokoliv rizika z jojo efektu. Navíc masáž působí pozitivně i na psychiku.

Lymfatická masáž na formování postavy

A co říkáte na kavitaci?

Pokud se Vám zdá 10 masáží mnoho, zkuste odbourávání podkožního tuku liposukcí. Ne, nemusíte jít k plastickému chirurgovi. Dnešní technologie značně pokročily a existuje způsob zbavení se tuku z problematických partií i bez jizev a odsávání.

Při kavitaci se využívá působení ultrazvukových vln na tukové buňky. Tukové buňky pod tlakem prasknou a následně se odplaví lymfatickým systémem. Stačí jen navštívit salón, ve kterém toto ošetření poskytují. Odborný personál Vás vždy předem seznámí s průběhem ošetření. Jedno ošetření trvá 40 minut - za ten čas se "rozpustí" přesně tolik tuku, kolik organismus zvládne bezpečně odplavit. V případě potřeby Vám doporučí zákrok ještě párkrát zopakovat - 2 až 6 krát, záleží na místě a množství tuku. Kavitace je výborná i na odstranění celulitidy.

Slimming SkinCare 6v1Slimming SkinCare 6v1

Pokud nechcete navštěvovat kosmetické salóny, ale raději si vychutnáte kavitační ošetření přímo u Vás v obývacím pokoji, vyzkoušejte kavitační přístroj Slimming Skincare 6v1, který kromě formování postavy ultrazvukem a EMS můžete, díky elektromasážnym rukavicím, použít i na masáž a zpevnění obličeje.

Ale pozor, ačkoli je kavitace neinvazivní ošetření, není vhodná pro každého. Pokud máte problémy se srdcem, cévami, ledvinami, játry nebo kožní nemoci, nebudete moci toto ošetření podstoupit. Rovněž není kavitace vhodná ani během těhotenství a těsně po porodu.

Hubnutí

Lymfodrenáž - procedura, která pomůže od množství problémů

Pokud Vám nesedí kavitace, zkuste lymfodrenáž. Jde o účinnou metodu, která váš organismus zbaví škodlivých látek, otoků a i tukových buněk.

Principem této metody je uvolnění lymfatických cest, které jsou zaneseny odpadními látkami. Sůl, tuky, toxiny, ... to vše se v organismu nachází a když je toho hodně, tak se tok lymfy zpomalí a dochází k dalšímu zanášení organismu. Navenek se tento stav projeví vznikem celulitidy (to je důvod, proč i štíhlé osoby mají problém s celulitidou), zavodněním organismu, otoky dolních končetin a celkovou únavou.

Jde o další oddychové ošetření, která Vás ani na chvíli nevyřadí z běžného života. V salónu se navléknete do speciálních Lymfodrenážní kalhot. Je v nich množství komor, do kterých se přivádí v krátkých intervalech hadicemi vzduch. Toto masírování způsobuje něco jako tlakovou vlnu, která prochází od chodidel až k úrovni pasu. Lymfatická masáž je výborným prostředkem na uvolnění celého těla, pomůže proti únavě, bolestem hlavy, celulitidě.

Toto ošetření není vhodné pro lidi, kteří trpí vysokým tlakem, záněty, auto-imunitním a onkologickým onemocněním.

Cvičení a hubnutí, pevné bruško

EMS - elektrická stimulace svalů

... ze slova elektřina v tomto případě nemusíte mít žádné obavy. Na tělo si jen připnete elektrody, které budou vysílat do svalů impulzy. Při této stimulaci se používá proud o síle miliampér, což nepředstavuje žádné nebezpečí pro člověka. A výsledek? Úžasný.

Elektrické impulsy vyvolají stažení svalu. Přesně to se se svalem dělá i během cvičení. Sval se stáhne a uvolní, v jaké frekvenci, už záleží na tom, jak cvičíte. Během stahování svalů se spaluje tuk a Vy tak hubnete. A nejen hubnete - Vaše postava se začne pěkně rýsovat.

Po pár minutách této stimulace dostanou svaly tak zabrat, jako kdyby se namáhaly hodinu v posilovně. EMS Vám pomůže vytvarovat přesně ty partie, které je nejtěžší dostat do formy. Pevný zadek a tvarovaná stehna už nebudou jen nedosažitelným snem.

Ale pozor! Nejsou to žádné zázračné metody hubnutí, při kterých shodíte více než 5 kg. Pokud potřebujete shodit více kilogramů, cvičení a změně jídelníčku se nevyhnete. Tyto metody slouží spíše na doladění postavy a na podporu či urychlení hubnutí.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.